Świętokrzyski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża Kielce
  •                                                            

    L.p.

    Nazwa Klubu

    Adres

    Nr Klubu HDK

    Prezes Klubu HDK

    Oddział Rejonowy PCK Busko-Zdrój

    1.

     

    2.

    Oddział Rejonowy PCK w Busku -Zdroju

    Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych

    ul.Kopernika 2 28-100  Busko-Zdrój

    ul. Mickiewicza 23 28-100 Busko-Zdrój

    61

     

    252

     

     

    Grzegorz Durnaś

    Irena Sobieraj

    3.

    4.

    Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących

    Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych-Mechanik

    ul.Boh.Warszawy120

    28-100 Busko-Zdrój

    Al.Mickiewicza     28-100 Busko-Zdrój

     

    254

     

    38

     

    Beata Stańko

     

    Małgorzata Piwońska

    5.

    I Liceum Ogólnokształcące

    Al.Mickiewicz 6      28-100 Busko-Zdrój

          255

     

    Janusz Ciba

    Oddział Rejonowy PCK Jędrzejów

    1.

    Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1

    28-300 Jędrzejów ul.Przypkowskiego

     

           201

    Elżbieta

    Cichoń

    2.

    Klub HDK przy SEFAKO”

    28 – 340 Sędziszów ul. Przemysłowa 9

            65

    Władysław Zimny

    3.

    Klub HDK przy ZSP Nr 2

    28 – 300 Jędrzejów ul. Okrzei 63

          123

    Włodzimierz Bugajski

     

     

    Oddział Rejonowy PCK Kielce

    1.

    Kuratorium Oświaty

    Kielce,                               Al.IX Wieków Kielc3

            166  Sylwia Kurtek

    2.

    MZK Kielce

    Kielce                      ul. Jagiellońska 92

             21

    Grzegorz Sroka

    3.

    Komenda Miejska Straży Pożarnej

    Kielce                        ul. Sandomierska 81

             24

    Szymon Górski

    4.

    Oddział Rejonowy PCK

    Kielce                     ul. Sienkiewicza 68

            25

    Robert Wiśniewski

    5.

    Zespół Szkół Leśnych

    Zagnańsk                ul. Spacerowa 4

              26

    Bogusław Grabka

    6.

    Zespół Szkół Mechanicznych

    Kielce                     ul. Jagiellońska 32

               27

    Elżbieta Dudek

    7.

    Wyższe Seminarium Duchowne

    Kielce                     ul. Jana Pawła II 7

    28  Hubert Równicki

    8.

    Krewniacy Elektryka” Zespół Szkół Elektrycznych

    Kielce                     ul.Prezydenta R.Kaczorowskiego 8

                   29

    Mariusz Dutkiewicz

    9.

    Zespół Szkół Ekonomicznych Nr 2

    Kielce                     ul. Langiewicza 18

     30

    Renata Kopyś

    10.

    Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego

    Kielce,                    ul. Zagórska 14

         31

    Dorota Rak

    11.

    Zespół Szkół Nr 2

    Chęciny  ul. Białego Zagłębia 1       33

    Anita Michalska

    12.

    PKP S.A. Sekcja Eksploatacji

    Kielce             ul.Żelazna 32B

         95

    Mirosław Kaczmarski

    13.

    Politechnika Świętokrzyska „Kropelka”

    Kielce                     al.Tysiąclecia  7

        131

    Marcin Jedliński

    14.

    I LO im. S. Żeromskiego

    Kielce                

     ul. Ściegiennego 15

            9

    Halina Czechowicz

    15.

    Zespół Szkół Nr 3

    Kielce                  

       ul. Jagiellońska 28

           34

    Magdalena Gocał

    16.

    Zespół Szkół Ekonomicznych im. M. Kopernika

    Kielce   

    ul. Kopernika 8

      67

    Marek Parzyszek

    17.

    Centrum Szkolenia na potrzeby Sił Pokojowych

    Kielce                      ul. Wojska Polskiego 300

            500

     

     Rafał Rosik

    18.

    VI LO im.Juliusza Słowackiego

    Kielce               ul.Gagarina 8                              146 Janusz Drygała

    Oddział Rejonowy PCK Końskie

    1.

    Zespół Szkół Ponadgim. Nr 1 w Końskich

    ul. Staszica 5 26-200 Końskie

           1

    Sobczyk Elżbieta

    2.

    Zarząd Rejonowy PCK

    ul.Armii Krajowej    26-200 Końskie

        68

    Kacperczyk Edward

    3.

    Koneckie Zakłady Odlewnicze

    ul.1-go Maja 57      26-200 Końskie

        69

     

    Grabarczyk Piotr

    4.

    Zakład Urządzeń Kotłowych                w  Stąporkowie

    ul.Górnicza  3          26- 220 Stąporków

         71

     

    Kusztal Zbigniew

    5.

    Miejski Klub HDK w Stąporkowie

    ul. Piłsudskiego 132 26-200 Końskie

       117

     

    Głowacki Kazimierz

    6.

    Pub.Zakł.Opieki Społecznej   Radoszyce

     ul.Mickiewicza  26-230 Radoszyce      79 Garłowski Krzysztof

    7.

    Klub przy parafi MBNP w Końskich

    ul.Robotnicza 81      26-200 Końskie

        214

    Janicki Tomasz

    8.

    Zespół Szkół Ponadgim. Nr 3 w Końskich

    ul.Piłsudskiego 68    26-200 Końskie

        211

    Orliński Krzysztof

    9.

    Zespół Szkół Ponadgim. Nr 1 w Stąporkowie

    ul.Staszica 4        26- 220 Stąporków

        121

     

    Wyciszkiewicz Jolanta

    Oddział Rejonowy PCK Ostrowiec Świętokrzyski

    1.

    Oddział Rejonowy PCK

    ul.Stodolna 30

    27-400 Ostrowiec Św.

    2.

    Klub HDK im. dr E. Dziewulskiego przy CELSA HUTA OSTROWIEC

    ul. Samsonowicza       27-400 Ostrowiec Św.

     

    Czupryński Janusz

    3.

    Klub Młodzieżowy HDK

    4.

    Zespół Szkół Nr 1

     Os. Słoneczne 33        27-400 Ostrowiec Św.

     

    Wieczorek Małgorzata

    5.

    Zespół Szkół Nr 2

    Os. Słoneczne 45         27-400 Ostrowiec Św.

     

    Kępińska Beata

    6.

    Zespół Szkół Nr 3

     ul. Sandomierska 2     27-400 Ostrowiec Św.

     

    Rogowska Anna

    7.

    Zespół Szkół Nr 4

    ul. Mickiewicza 1        27-400 Ostrowiec Św.

     

    Solnica Zdzisław

    8.

    Liceum Ogólnokształcące Nr I im. St. Staszica

     ul. Kilińskiego 19       27-400 Ostrowiec Św.

    Sitarski Michał

    9.

    Liceum Ogólnokształcące Nr II im. J. Chreptowicza

    ul. Rosłońskiego 1       27-400 Ostrowiec Św.

    Słowik Małgorzata

    10.

    Liceum Ogólnokształcące Nr III im. Wł. Broniewskiego

    ul. Sienkiewicza 67    27-400 Ostrowiec Św.

     

    Sienniak – Romańska Jolanta

    11.

    Liceum Ogólnokształcące Nr IV im. C.K. Norwida

     ul. Żeromskiego 5      27-400 Ostrowiec Św.

     

    Wiśniowska Ewa

    Oddział Rejonowy PCK Sandomierz

    1.

    Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego

    2.

     Urząd Miasta Sandomierz

    3.

     Pilkington Polska

    Sandomierz                 ul.Wojska Polskiego 22

    4.

    Młody Samarytanin” Zespół Szkół Technicznych Sandomierz „112” +

    Sandomierz                 ul. Słowackiego 37

    5.

      ZSGiO Sadomierz

    ,,Kropelka”

    Sandomierz                 ul. Mokoszyńska 1

    6.

    101 przy ZR PCK Sandomierz

    Sandomierz                 ul. Mariacka 1

    7.

     II LO  Sandomierz

    8.

     I LO  Sandomierz

    9.

    Wyższe Seminarium Duchowne Sandomierz + „Ajma” „ 113”

    Sandomierz                 ul. Żeromskiego 6

    10.

    Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

    11.

    Ponadgimnazjalny Zespół Szkół Ekonomicznych

    Oddział Rejonowy PCK Skarżysko-Kamienna

    1.

    Z-2 Bumar Amunicja S.A.

    Skarżysko-Kam. ul. Legionów 122

    2.

    Z-5 Bumar Amunicja S.A.

    Skarżysko-Kam. ul. Legionów 122

    Robert Sznajder

    3.

    Oddział Rejonowy PCK

    Skarżysko-Kam.          ul. Sikorskiego 20

    Marcin Adamczyk

    4.

    Zespół Szkół Transportowo-Mechatroniczych

    Skarżysko-Kam.          ul. Legionów 119

    Elżbieta Cieślik

    Oddział Rejonowy PCK Starachowice

    1.

    Klub HDK przy ZSZ Nr 1

    27-200 Starachowice   ul. Radomska 72

    Maria Polakowska

    2.

    Klub HDK przy ZSZ Nr 2

    27-200 Starachowice   ul. 1-go Maja 4

    Lubomira Kubicza

    3.

    Klub HDK przy ZSZ Nr 3

    27-200 Starachowice   ul. Szkolna 10

     

    Izabela Wolska

    Oddział Rejonowy PCK Staszów

    1.

    Oddział Rejonowy PCK

     

    2.

    Zakładowy Klub HDK przy Elektrowni w Połańcu

     

     

    Regulamin Klubów HDK