• W dniach 8-10 grudnia 2017 wolontariusze PCK będą kwestować w sklepach TESCO na terenie całego kraju. Zebrane środki zostaną przekazane zostaną na pomoc świąteczną dla potrzebujących, którymi Polski Czerwony Krzyż opiekuje się w ramach programu Godne Dzieciństwo. W ramach grudniowej akcji PCK wydaje paczki z żywnością, środkami czystości, odzieżą i zabawkami, organizuje spotkania opłatkowe i wieczerze wigilijne, wizyty u osób chorych, starszych i samotnych oraz organizuje spotkania mikołajkowe dla najmłodszych.

Każdy, kto zrobi zakupy będzie mógł wrzucić do puszki PCK dowolną kwotę na ten cel. Państwa symboliczny gest będzie wsparciem dla najuboższych.

Liczymy na Wasze wsparcie! Bądźcie razem z nami!

W Jubileuszowym Roku 60-lecia Ruchu Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża, organizacji Rajdu Czerwona Róża podjął się Rejonowy Klub Honorowych Dawców Krwi PCK im. Bohdana Serednickiego w Pabianicach. Organizator zaprasza wszystkich sympatyków tej tradycyjnej imprezy,czytaj więcej!